Turbel Tava, 1997 yılında müşteri memnuniyeti odaklı olarak yola başlamıştır. Bu yola başlarken en önemli kaynağımız tabii ki çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın şirket ile bütünleşmeleri ve işlerini en verimli şekilde benimsemeleri bunun yanında da kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri en iyi ürünleri ortaya çıkarmamızdaki temel yapı taşlarıdır. Bunun sonucunda çalışanlarımız Turbel Tava’nın temelini oluşturmaktadır.

Günümüz teknolojisindeki yenilikleri takip etmek ve her zaman doğru yatırımlar yapmak en önemli unsurlardan bir tanesi olarak belirtilebilir. Bu sebepten ötürü dünyadaki teknolojik gelişmeleri her zaman takip etmek ve yatırımlarımızı bu gelişmelerin doğrultusunda yenilemek en büyük ilkelerimizdendir.

Bu iki temel yapılanma ile;

En kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerimizi zamanında müşterilerimize ulaştırmak temel hedefimiz olmuştur.

Turbel Tava da kendi bünyesinde bulundurduğu kalıphanesi, donanımlı mühendis kadrosu, son derece teknolojik ve robota dayalı makine parkuru ile endüstriyel tava üretimini 3000m² fabrikasında en üst seviyede gerçekleştirmektedir. Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine çok önem veren Turbel Tava, geniş müşteri yelpazesi ile ürün çeşitliliğini sürekli arttırmakta ve her müşteride kendini bir adım daha ileriye taşıma fırsatı bulmaktadır. Bu vesile ile de Turbel markasını büyüten ve bugünlere gelmesinde yardımcı olan müşterilerimize duyduğumuz saygıyı ifade etmek isteriz. Aynı zamanda bundan sonra da müşteri memnuniyeti odağımızın artan yatırımlarımıza paralel olarak yükselerek devam edeceğini de belirtmek isteriz.

Genel Müdür

Metin AKYILMAZ

Turbel Tava is Providing Quality All Around the World.

Çeyrek Asrı Aşan Turbel Şimdi Bir Dünya Markası

  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
Turbel Tava logo
s1s1.jpg